Apartamenty

  • Przytulny, butikowy apartament o powierzchni 30 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze kompleksu apartamentów. Zaaranżowany ze smakiem tak, aby Goście czuli się komfortowo i przyjemnie. Apartament składa się z dwóch niezależnych pokoi, z których jeden stanowi sypialnia z łożem małżeńskim, drugim natomiast jest salon z rozkładaną sofą oraz aneksem kuchennym. Docenianym atutem wnętrza jest przestronna i bardzo komfortowa łazienka z dużą wanną. Apartament Hanza II dedykowana jest dla maksymalnie 4 Gości. Apartament może być wynajęty wraz z Apartamentem Hanza, łącznie dla maksymalnie 10 osobowej grupy Gości.
  • Wysmakowany, jasny i przestronny apartament w charakterze studio o powierzchni 65 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze kompleksu apartamentów. Zaaranżowany w stylu nowoczesnej klasyki ceniony przez Gości ceniących sobie przestrzeń i przytulny charakter wnętrz. W studio znajduje się wydzielona sypialnia z łożem małżeńskim oraz salon z dwoma rozkładanymi sofami, jak również wygodna łazienka z prysznicem i w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią. Apartament dedykowany jest dla maksymalnie 6 Gości. Apartament może zostać wynajęty w połączeniu z Apartamentem Hanza II, wówczas dedykowane są łącznie dla maksymalnie 10 osób.
  • Wysmakowany i szykowny, słoneczny apartament o powierzchni 50 m2, znajdujący się na piątym piętrze kompleksu apartamentów. Wyrafinowany wystrój oraz piękny widok na Gdańsk sprawiają, że apartament spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, w którym znajduje się sofa z funkcją spania, oddzielnej okazałej sypialni z łożem małżeńskim, eleganckiej łazienki z wanną z funkcją prysznica oraz oddzielnej garderoby. Apartament Heweliusz dedykowany jest dla maksymalnie 4 Gości.
  • Gustowny i przytulny apartament o powierzchni 55 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze kompleksu apartamentów. Zaaranżowany ze smakiem jest miejscem, w którym pobyt jest prawdziwą przyjemnością. Klasyczna elegancja w klimacie pięknego Gdańska sprawia, że nasi Goście czują się tutaj doskonale i często wracają do tego miejsca. Apartament składa się z salonu z otwartą w pełni wyposażoną kuchnią oraz oddzielnej sypialni. Do apartamentu przynależy przytulny balkon, na którym można wypocząć w ciepłe dni. Apartament Gdański dedykowany jest dla maksymalnie 5 Gości ze względu na oddzielną sypialnię z miejscem spania dla trzech osób oraz salon z rozkładaną sofą przeznaczoną dla dwójki Gości.
  • Elegancki i komfortowy apartament typu studio w stylu Art Deco, o powierzchni 55m2, znajdujący się na parterze kompleksu apartamentów. Apartament spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Wyrafinowany wystrój sprawi, że pobyt w Gdańsku będzie doznaniem iście królewskim. W apartamencie znajduje się łazienka z dużą wanną, wykonana z najwyższej klasy materiałów oraz z pełni wyposażona oddzielna kuchnia. Do apartamentu przynależy taras z którego roztacza się piękny widok na Stare Miasto oraz przystań jachtową. Jest to miejsce odpoczynku w długie letnie wieczory. Apartament składa się z sypialni oraz salonu, w którym znajduje się rozkładana sofa. Przeznaczony jest dla maksymalnie 4 Gości.
  • Ekskluzywny i wyrafinowany apartament w stylu Art Deco o powierzchni 70 m2 znajdujący się na trzecim piętrze kompleksu apartamentów. Wnętrze zostało zaaranżowane zgodnie z najwyższymi standardami z wysokiej klasy materiałów. Apartament wybierany przez Gości o najwyższych oczekiwaniach, na specjalne okazje i romantyczne pobyty., sesje zdjęciowe oraz jako miejsce realizacji filmów i reklam. Apartament składa się z okazałej oddzielnej sypialni z łożem małżeńskim oraz przestronnym balkonem z zestawem wypoczynkowym, stylowego, przestronnego salonu z otwartą komfortową kuchnią i częścią jadalnianą, a także dwoma rozkładanymi sofami. Łazienka wyposażona jest w dużą wannę. Apartament Grand dedykowany jest dla maksymalnie 6 Gości.